Draudzības aleja 9, Jēkabpils, Tālr. 65237111

 

 

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

17:00-17:20

Trenažieri

20 min

Trenažieri

20 min

Trenažieri

20 min

Trenažieri

20 min

Joga bērniem

(10-14 g.v.)

Liene

*16:10-17:10*

17:20-18:20

Kalanētika

un Pilates

Jolanta

Aerobika iesācējiem

Dace

Kalanētika

un Pilates

Jolanta

Aerobika iesācējiem

Dace

Vingrošana topošajām māmiņām

Liene

18:30-19:30

Aerobika

Dace

Joga

Liene

*18:30 – 20:00*

Aerobika

Dace

Joga

Liene

*18:30 – 20:00*

Joga

iesācējiem

Liene

Trešā stāva zāle

16:30-17:20

 

Baleta studija bērniem(4-7g.v.) Agrita

 

Baleta studija bērniem(4-6 g.v.)

Agrita

 

17:20-18:20

 

Baleta studija bērniem(8-12 g.v.

un vecāki bērni)

Agrita

 

Baleta studija bērniem(8-12 g.v.

un vecāki bērni)

Agrita

 

18:30-19:30

Tai Dzi deja

Jolanta

 

Tai Dzi deja

Jolanta

 

 

 

!!! Pārliecinieties, vai grafikā nav notikušas izmaiņās,- blakus durvīs – lombardā, vai zvanot 65237111

 

Nodarbības

Nodarbību skaidrojumi

Aerobika

Taukus dedzinošs un sirds – asinsvadu sistēmu stiprinošs treniņš. Nodarbībās tiek izmantotas dažādas deju kustības un miksēti visdažādāko deju ritmi – čačača, salsa, mamba, rumba un citas latīņamerikāņu dejas. Ķermeņa slaidāku līniju trenēšanai tiek izmantoti stepa soliņi, hanteles, lielās un mazās bumbas, nūjas. Nodarbības laikā savstarpēji mijas izturības, spēka un lokanības vingrinājumi. Nodarbības beigās lielisku atpūtu un enerģijas lādiņu sniedz relaksēšanās vingrinājumi.

Kalanētika un Pilates

Mierīga nodarbība bez lēkāšanas un asām kustībām, tāpēc ieteicama visiem, neskatoties uz vecumu un fizisko formu. Kalanētika ir treniņš, kurā var samazināt lieko tauku slāni un veidot skaistu augumu bez muskuļu masas pieauguma. Pilates efektīvi nostiprina vēdera un muguras muskulatūru, tāpēc tas ir labākais treniņš sievietēm pēc dzemdībām un visiem, kam vēdera muskulatūra ir ļoti vāja. Apsveicama doma ir atnākt uz nodarbību ātrāk un 20 minūtes pirms nodarbības iesildīties uz kardiotrenažieriem. Par to papildus maksa nav jāmaksā.

Joga

Jogas vingrojumi veicina elpošanas, nervu, hormonālās, gremošanas, sirds – asinsvadu, reproduktīvo un visu pārējo ķermeņa sistēmu saskaņotu darbību, kas savukārt atjauno fizisko un garīgo līdzsvaru. Jogas vingrojumi atbrīvo no sasprindzinājuma visus ķermeņa muskuļus, pat visdziļākos, līdz ar to uzlabojas asinsrite pat tajās ķermeņa vietās, kur gadiem ilgi krājies sasprindzinājums un kustību amplitūda gājusi mazumā. Sporta centrā tiek vadīta Ajengāra stila hatha joga.

Vingrošana topošajām māmiņām

Vingrošana grūtniecēm uzlabo topošās māmiņas pašsajūtu; veido labu stāju; pasargā no nepatīkamām sajūtām mugurā, vēderā, iegurnī, no kāju noguruma; stiprina muskulatūru; sagatavo dzemdībām - tiek apgūtas dzemdību pozas un elpošana. Nodarbībās apgūto iemaņu un vingrošanas rezultātā uzlabojas augļa apgāde ar skābekli, gan iznēsājot bērniņu, gan arī dzemdībās; saīsinās pēcdzemdību atjaunošanās perioda ilgums.  

Tai Dzi deja

Vienkārši un viegli apgūstami vingrojumi sertificēta trenera vadībā. Tai Dzi vingrošanas būtība ir sakārtot ķermeņa enerģētisko lauku, tādejādi uzlabojot vingrotāja veselību un pašsajūtu.

Baleta studija bērniem

Baleta studija bērniem ietver sevī klasiskās dejas pamatu apguvi, stājas, gaitas, kustību un horeogrāfijas veidošanu. Uzmanība tiek pievērsta līdzsvara, stiepšanās, lokanības un izvērsto kustību attīstīšanā. 4-6 gadu vecuma bērniem tiek iemācītas klasiskās dejas pamata pozas un pamata kustības. Bērni laika gaitā iemācās to secību un nosaukumus franču valodā. Tiek veidota izpratne par klasiskās dejas žanra īpatnībām un tā estētisko vērtību. Bērniem laika gaitā plānots veidot individuālas un grupas horeogrāfiskās etīdes, izceļot katra individualitāti un sagatavotību. 

Trenažieri

   20 min

Sirds – asinsvadu sistēmas treniņš vispārējai organisma stiprināšanai uz kardiotrenažieriem. Par to papildus maksa nav jāmaksā.

 

Maksa par

nodarbībām

Maksa par 1 reizi uz jebkuru nodarbību  (cenā ietilpst trenažieri 20 min)

4.00 Ls

Maksa par 1 reizi - vingrošana topošajām māmiņām

3.00 Ls

Maksa par 1 reizi - vingrošana bērniem baleta studija,          bērniem abonaments - 10.00 Ls

2.00 Ls

Abonements uz 8 reizēm derīgs uz jebkuru nodarbību

25.00 Ls

 

Abonements uz 1 mēnesi derīgs uz jebkuru nodarbību

30.00 Ls